Prvky zahradní architektury

Dodáváme doplňkový sortiment pro zahradu a interiér. Jsme obchodním zástupcem PKZ Keramika Poštovná, která nabízí mrazuvzdornou, ručně formovanou zahradní, užitkovou a dekorativní keramiku s velkým výběrem tvarů a glazur. Samozřejmostí je kvalita zpracování a doživotní záruka mrazuvzdornosti.

Dalším významným prvkem v naší doplňkové nabídce jsou koloběhy vody a vodní chrliče. Voda tekoucí po kamenech doplněná světelnými efekty dokáže zpříjemnit posezení na terase, či pohovce v obývacím pokoji.

Kamenné moře

Jedná se o velice krásný typ záhonu složeného pouze z kamenů/kamínků/oblázků, ve kterém se nabízí nepřeberné množství variant. Ať už jde o barvu kamene která se přizpůsobuje okolnímu prostředí, nebo velikost. Největší kouzlo se skrývá v poskládání a pojetí jednotlivých prvků jako celku. Kamenné moře by se mělo skládat z několika velikostí použitého materiálu, při vhodné kombinaci se dají vytvářet přirozené kamenné skalky, vyschlá koryta horských potoků, horské kamenné plošiny, nebo naopak umělecká díla s možností vytvářet různé obrazce, tvary vhodně doplněné okrasnými dřevinami. 

Zajímavé rostliny 

Pro zákazníky, kteří chtějí mít na Své zahradě něco mimořádného, nabízíme u nás méně obvyklé rostliny. Jedná se o velice zajímavě tvarované a v některých případech i poměrně vzrostlé rostliny. Jejich výjimečnost je dána dlouholetou péčí a trpělivostí pěstitelů.

 Chcete si například pořídit velký slunečník, nebo vysokou a velikou zástěnu k oddělení od okolního světa? Oslovte naši firmu a my Vám nabídneme jedinečné řešení. 

Nádoby

Zejí okna vašeho domu, či bytu z venku prázdnotou? Naše firma Vám dodá truhlíky - dle Vašeho výběru, osázené balkónovými rostlinami v libovolné kombinace a barvě.