Kde nás najdete?

Zahradní svět MELO

Na Ostrově 7, Protivín, 398 11

Provozní doba

Pondělí - Pátek: 8:00 - 17:00
Sobota - 8:00 - 12:00
Neděle - Zavřeno

+420 777 715 224

zahradnisvetmelo@seznam.cz

Protivín

Pro nejnovější informace o nových rostlinách, dekoracích a dalších aktuality sledujte náš Facebook a Instagram

Zahradnictví MELO má své sídlo v ulici Na Ostrově, hned vedle mlýnského náhonu v sousedství protivínského zámku.

Historie nabídky zahradnických služeb se zde začala psát již v roce 1996. Tehdy šlo o nevelký objem činností souvisejících s drobnou výsadbou zeleně u rodinných domů či o vytváření relaxačních zákoutí u rekreačních chalup.
V roce 2002 nás bohužel postihly povodně, a tak se naše firma soustředila převážně na projekční a realizační část
v oboru zahradní architektury. Současnou podobu širokého poskytování prodeje zahradnických výpěstků, jejich výsadby i odborné a dlouhodobé péče o okrasné porosty včetně údržby trávníků, dostala činnost v posledních létech. Zvláště v roce 2012 se podařilo zpřístupnit téměř celou plochu zahrady kolem kanceláří firmy a rodinného domu.

 Povedlo se prostory zkrášlit do podoby atraktivní ukázky květin, keřů a stromů vhodně doplněné množstvím venkovní keramiky

a jiných prvků zahradní architektury. Obzvláště je naše firma zaměřena na kvalitní mrazuvzdornou keramiku pocházející převážně z České republiky. Je zde zřízeno odběrné místo pro velkoobchodní zákazníky PKZ Keramika Poštorná a.s. Patří se připomenout obohacení nabízeného sortimentu v současnosti dodávkami kvalitních vín od Františka Zapletala z Velkých Bílovic. Totéž pak nabízí prodejna firmy MELO, která je na Masarykově náměstí v Protivíně - vedle radnice. V této prodejně nabízíme široký výběr čajů, káv a dárkových předmětů, které zútulní Váš domov.

V roce 2021 jsme značně zvětšili naši prodejní plochu, čímž nám vznikl velký prostor na rozšíření naší nabídky. Díky tomu se dnes můžeme pochlubit jednou z největších a nejrozmanitějších nabídek okrasných keřů a soliterních stromů v okolí.

Fotogalerie